Český svaz koloběhu

Celkové výsledky 42. ročník Rollo ligy 2016 - 05.10. 2016

V ženách se stala již po šesté Mistryní Rolo ligy Martina Kadlecová z PSP – Klubu Koloběhu Plzeň.

V mužích loňské vítezství ohájil Tomáš Pelc z Ultima K. Lap Teamu.

V družstvech mužů zvítězil tým Ultima K. Lap Team, v ženských Kostka racing.

V TOP 10 mužů je po třech zástupcích z Ultima K. Lap Team,  třech zástupcích PSP-KLUBU KOLOBĚHU PLZEŇ  a 2 zástupcích  Bez Pedálů – tedy dvou západočeských týmů.

V ženské TOP 10 naopak dominují 4 zástupkyně KOSTKA Racing  a dvě  Lipenské dračice…

Mistři Rollo ligy jak celkoví, tak v kategoriích vzešli z 10 závodů - 5 víkendových kol, pořádaných v Brandýsy nad Labem, Jeseníku, Plzni, Račicích a Ostravě.

Pořadatelům těchto závodů patří velké díky za obětavost a nasazení, není lehké závody uspořádat.

Poděkování patří i Vám všem 185 účastníkům, za vytvoření krásné atmosféry a udržování a rozšiřování koloběžkové tradice.

A poděkování patří také partnerům Svazu, bez jejichž podpory, by nebylo možné na takové úrovní Rollo ligu uspořádat.

Níže ke stažení tabulka celkových výsledků Rollo ligy 2016.

Na závěr poděkování za těžké a náročné zpracování výsledků Rosťovi Točíkovi. Rollo liga je soutěž registrovaných koloběžkářů v Českém svazu koloběhu, ale zúčastnit se mohou naprosto všichni koloběžkáři.  To pak dělá bohužel zpracování výsledků těžším a složitějším. Ideální by bylo, když by všichni koloběžkáři byli registrovaní v ČSK, což je téměř neuskutečnitelné.

PŘESTO dovolím si upozornit, že stav koloběžkového sportu v Česku je na světě aktuálně ojedinělým úkazem a malým zázrakem. Zázrakem, který trvá již přes 40 let díky ochotě a vůli několika jedinců, kteří obětují osobního volno, často i čas pro rodinu a práci, aby mohla ROLLO LIGA a Český svaz koloběhu dále existovat a šířit pohodu na stupátku mezi dvěma koly.

Ke stažení

 

 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

fhfyj | 26.11. 2016 20:38

http://cardinals-vsfalconslive.us http://jaguars-vsbillslive.us http://bengals-vsravenslive.us http://titans-vsbearslive.us http://giants-vsbrownslive.us http://chargers-vstexanslive.us http://rams-vssaintslive.us http://seahawks-vsbuccaneerslive.us http://panthers-vsraiderslive.us http://patriots-vsjetslive.us http://chiefs-vsbroncoslive.us http://packers-vseagleslive.us

Watch NFL Games | 23.11. 2016 14:48

<a href="https://www.reddit.com/r/nflstreamtoday/">NFL Live stream</a> <a href="http://ufcfight.us/">UFC 207 live streaming</a> <a href="http://nfl-livestream.us/">NFL Live stream</a> <a href="http://watchnflgames.us/">Watch NFL Games</a> <a href="http://nfllivestreaming.us/">NFL Live streaming</a> <a href="http://watchnflgames.us/nfl-live-streaming/">NFL Live streaming</a> <a href="http://nfl-livestream.us/">NFL Live stream Free</a> <a href="http://ufcfight.us/">Nunes vs Rousey Live stream</a> <a href="http://ufcfight.us/">UFC 207 live stream</a> <a href="http://watchnflgames.us/steelers-vs-colts-live-streaming/">Steelers vs Colts live streaming</a> <a href="http://watchnflgames.us/steelers-vs-colts-live-streaming/">Pittsburgh Steelers vs Indianapolis Colts live stream</a> <a href="http://watchnflgames.us/redskins-vs-cowboys-live-streaming/">Redskins vs Cowboys live streaming</a> <a href="http://watchnflgames.us/redskins-vs-cowboys-live-streaming/">Washington Redskins vs Dallas Cowboys live stream</a> <a href="http://watchnflgames.us/vikings-vs-lions-live-streaming/">Vikings vs Lions live streaming</a> <a href="http://watchnflgames.us/vikings-vs-lions-live-streaming/">Minnesota Vikings vs Detroit Lions live stream live stream</a>

EFWREEG | 14.10. 2016 21:50

http://bengalsvspatriots.us http://panthersvssaints.us http://ravensvsgiants.us http://eaglesvsredskins.us http://brownsvstitans.us
 

Nejbližší akce

 

Newsletter

Vepište prosím zkratku organizace které patří tento web.

 

Naši partneři

 
YEDOO
 
Svět Koloběžek
 
Kickbike
 
ATEX
 
MARTIN BUGNER
 
Koloběžky NISTLER
 
KOLOBĚHSPORT PLZEŇ
 
Kolobezime
 
VELORAMA
 
COLLM
 
Mibo
 
Cocon
 
KISLINGER
 
Kolobezkovy Portal
 
 
 
2010 © Český svaz koloběhu | designed by AG25