Český svaz koloběhu

Český koloběžkový pohár v Lounech - 19.06. 2017

V sobotu 16. června 2017 pokračoval Český koloběžkový pohár v rámci EHC Louny.

Nebe bylo polojasné a hodně foukalo, ale na rozdíl od loňského roku nepršelo. Celkově se na start postavilo 56 koloběžkářů. Pořadatelé připravili opět krásnou městskou trasu a i ostatní bylo na vysoké úrovni, zkrátka tak, jak jsme v Lounech zvyklí. Krásné odpoledne. Děkujeme!

Výsledky z Louny naleznete ke stažení níže.

UPOZORŇUJEME, že na nadcházející MČR a Hobby závody v Plzni 24. - 25. června končí online registrace ve středu 21. 6.! Neváhejte a neplaťte víc, než při přihlašování na místě!

A dopřejte zážitek mistrovského závodu svým dětem. V rámci o programu MČR je kromě Fitness jízdy  i závod pro děti pod 10 let! Kdy jindy se můžete všichni stát součástí republikového závodu, navíc legendární ZLATÉ KOLOBĚŽKY, která se letos koná už po 21. A závody nejsou všechno.
V sobotu od 15:15 proběhne Autogramiáda účastníků Gira na Koloběžce – Kick Italy 2017. Kluci přivezou fotky, a podepíší se vám třeba i na vaše trička, ruku apod.

Ke stažení

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

College World Series | 19.06. 2017 20:44

https://worldseriescollege.com/ https://worldseriescollege.com/ https://worldseriescollege.com/ https://worldseriescollege.com/ https://worldseriescollege.com/

College World Series | 19.06. 2017 20:40

https://worldseriescollege.com/ https://worldseriescollege.com/ https://worldseriescollege.com/ https://worldseriescollege.com/ https://worldseriescollege.com/
 

Nejbližší akce

 

Newsletter

Vepište prosím zkratku organizace které patří tento web.

 

Naši partneři

 
YEDOO
 
Svět Koloběžek
 
Kickbike
 
ATEX
 
MARTIN BUGNER
 
Koloběžky NISTLER
 
KOLOBĚHSPORT PLZEŇ
 
Kolobezime
 
VELORAMA
 
COLLM
 
Mibo
 
Cocon
 
KISLINGER
 
Kolobezkovy Portal
 
 
 
2010 © Český svaz koloběhu | designed by AG25