Český svaz koloběhu

ČSK - Termínovka pro ROLLO LIGU 2017 - 30.01. 2017

Drahé koloběžkářky a koloběžkáři,
s potěšením a jménem Českého svazu koloběhu vyvěšuji termínovou listinu nejstarší koloběžkové ligy světa ROLLO LIGY pro sezonu 2017.

Po několika letech se podařilo dát dohromady šest závodních víkendů, tak věřím, že v hojném množství se přijedete zúčastnit i Vy! A okusíte chuť této krásné soutěže, která zasahuje nejen srdce, ale především Vaši bránici. Mnoho spokojených úsměvů v cíli a družných hovorů u sobotního občerstvení jsou toho jen důkazem.

Co nás tedy čeká?:

Hradec Králové bude úplně novou zastávkou v Rollo lize a zároveň to je pořadatel, který bude pořádat RL poprvé. Mají však letité zkušenosti s organizováním sportovních akcí, tak věřím, že se zadaří.

Vysočina Arena - jsem velice potěšen, že se Lipenští draci rozhodli, že uspořádají kolo Rollo ligy a rovnou v mekce českého biathlonu ve Vysočina Aréně. Třicetitisícové návštěvy nečekáme, ale věřím, že se závod vydaří a RL zakotví v zajímavém areálu i do budoucna.

Plzeň - tradiční trať a tradiční organizátor PSP KK Plzeň a Petr Pešta Mistrovství ČR - na Lopatárně si budete moci vybrat, jestli budete chtít absolvovat "jen" sprint, nebo si i pinknout kriterium v jednom dni. Parádní zázemí, kde můžete z lavičky s pivem pozorovat závodní dění. A v neděli Košutka.

Račice - Bratři Bartůňci (Koloběžky Brandýs) zachránili loňskou Rollo ligu a pořádali hned dva závody. Ten druhý v Račicích byl přijat tak pozitivně, že letos si závody zopakují a rovnou uspořádají i Eurocup na českém území.

Police nad Metují - další nováček organizátor, ale samo Město Police nad Metují jevilo takový zájem o uspořádání, takže věřím, že nás čeká parádní víkend. Technickým delegátem je Honza Horák, takže nás budou čekat asi kopečky.

Říčany - loni nově vzniklý tým UNIKOSY mi zaslal krásný dopis na valnou hromady, v kterém shrnuli své působení v RL a zároveň se omluvili, že získávají zkušenosti a nic pořádat nebudou. Budou. Poslední zářijový víkend se rozhodne o mistryni a mistrovi Rollo ligy v Říčanech.


Do dvou týdnů by měla být hotova i finální termínová listina Českého koloběžkového poháru a Českého krosového koloběžkového poháru.

Ale nezapomeňte, že Mistrovství Evropy se bude konat v Rakousku v Salzburgu a okolí 18.-20.8. a není potřeba žádných národnostních kvót. Chce to tedy lehce potrénovat a přesvědčit svého soupeře, aby jel s Vámi. Zda to je Vaše osoba sama, či osoba blízká (manželka), či opravdový soupeř koloběžkový je už jen na Vás.


S přátelským pozdravem a tím koloběžkářským: "Trhni si nohou!"
Vašek Liška
předseda ČSK

Ke stažení

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

Milos Kohoutek | 13.02. 2017 16:45

Muzu se zucastnit zavodu Rollo ligi i kdyz mi je55 a nejsem clenem svazu kolobehu. Dekuji za odpoved.

Miroslav | 30.01. 2017 17:45

Parada,uz se tesim. Mira
 

Nejbližší akce

 

Newsletter

Vepište prosím zkratku organizace které patří tento web.

 

Naši partneři

 
YEDOO
 
Svět Koloběžek
 
Kickbike
 
ATEX
 
MARTIN BUGNER
 
Koloběžky NISTLER
 
KOLOBĚHSPORT PLZEŇ
 
Kolobezime
 
VELORAMA
 
COLLM
 
Mibo
 
Cocon
 
KISLINGER
 
Kolobezkovy Portal
 
 
 
2010 © Český svaz koloběhu | designed by AG25