Český svaz koloběhu

VALENTÝNSKÝ koloBĚH v neděli 12. února 2017 - 19.01. 2017

Srdečně Vás všechny zveme na super sportovní akci do královéhradeckých městských lesů, kde se uskuteční třetí ročník závodu s názvemVALENTÝNSKÝ BĚH v neděli 12. února 2017 se startem v 11:00. Třetí ročník nabídne opět trasu ve tvaru srdce 14,2km, pro páry 7,1km, každý z páru polovinu trasy srdce jednotlivě + 2 km společně do cíle, pro zdatnější trasu půlmaratonu, tedy 21 km a trasu 5 km pro každého v krásném prostředí královéhradeckých městských lesů. Pro třetí ročník přidáváme jako novinku závod kočárků na trase 3,3km, aby si užili trochu sportovního reje i naši nejmenší společně s rodiči, závody kočárků startují již v 9:00! Nejmenší batolata frčí v kočárcích, bobíci a bobice mají možnost absolvovat Vlčí stezku 300 m. Starší děti a junioři absolvují Vlčí stezku 1700 m. Běžíme, běžíme se psem, kolo-běžíme, jedeme na koloběžce nebo kole. Součástí závodu jsou i kategorie dogrunning, scooterjöring a bikejöring. Přijďte si vyzkoušet do hradeckých lesů, jak se Vám poběží se svým čtyřnohým miláčkem!

Pokud chcete prožít neděli před svátkem zamilovaných netradičně, v přírodě a v pohybu s pocitem, že jste udělali něco pro své srdce a zdraví, neváhejte se zaregistrovat a přijďte si pro skutečné zážitky a opravdové emoce. Akce je určena pro širokou veřejnost, všem výkonnostním kategoriím.

Trasy závodu jsou vedeny prostředím městských lesů Hradce Králové po zpevněných a nezpevněných lesních cestách, některé úseky po asfaltu. Start i cíl je Bufet u Vlka, který je ideálním místem pro pořádání sportovních i společenských akcí. Zde také proběhne KEJTA PÁRTY. Pro všechny registrované účastníky porce grilované kýty v rámci startovného.

Více informací a registrace do závodu zde: VALENTÝNSKÝ BĚH. Motivační video z Valentýna 2016, MOTIVUJ SE HNED! Fotogalerie z Valentýna 2016 ke shlédnutí ZDE.

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Nejbližší akce

 

Newsletter

Vepište prosím zkratku organizace které patří tento web.

 

Naši partneři

 
YEDOO
 
Svět Koloběžek
 
Kickbike
 
ATEX
 
MARTIN BUGNER
 
Koloběžky NISTLER
 
KOLOBĚHSPORT PLZEŇ
 
Kolobezime
 
VELORAMA
 
COLLM
 
Mibo
 
Cocon
 
KISLINGER
 
Kolobezkovy Portal
 
 
 
2010 © Český svaz koloběhu | designed by AG25