Český svaz koloběhu

Výsledky 2. kola České Rollo ligy ve Vysočina Aréně - 05.06. 2017

Na start druhého kola Rollo ligy 2017 ve velmi zajímavém prostředí Vysočina arény se postavilo 132 borců všech věkových kategorií - od výkonnostních po rekreační koloběžkáře. Závody se konaly na asfaltových cestách pro kolečkové lyže a v zimě pro závody běžkařů a biatlonistů. Jednalo se o technicky náročné trasy, na kterých byla nutná i jistá fyzická zdatnost, ale přes několik lehkých pádů (odřená kolena a pod) se rychlé závodní koloběžky osvědčili i na takto postavených tratích.

Sobotní také technicky zajímavý sprint provázelo letní teplé počasí. Jedinečným vyvrcholením vyřazovacích rozjížděk bylo finále mužů, kde se mladým rychlým devatenáctiletým dravcům postavil Michal Kulka, který minulou sobotu ukončil Giro d‘Italia na koloběžce (21 Etap 3600 km) a v dramatickém závodu dokázal, že je skutečným Mistrem světa a s přehledem zvítězil před Matyášem Olšarem (Kostka Racing) a třetím Vojtou Hrůzou (Bez pedálů).
V ženách sprint vyhrála Alena Legátová (Kobra), druhé místo patří Kláře Černé (KK Tachov) a třetí Kristýně Šmerákové (Unikosy).

Sobotní výsledky všech závodů a kategorií ke stažení níže.

Neděle přivítala závodníky polojasnou až zamračenou oblohou, ale déšť do Vysočina arény nedorazil. Malá šířka trasy a pěkná účast koloběžkářů donutila pořadatele z důvodu zvýšení bezpečnosti k rozdělení 130 závodníků do 4 startů.
Nejprve, v 8:45, odstartoval dlouhý závod kadetů a žáků. Po té následovaly ženy a pak dva závody mužů na 22 km, nejprve juniorů a seniorů, a následně v 11:15 masters, veteránů a ultraveteránů.
V mužích celkově zvítězil opět Matyáš Olšar (Kostka Racing), druhý dojel Michal Kulka (Ultima) a třetí Jan Pavel (Bez pedálů).
V ženách zvítězila Anet Morávková (Kostka Racing), druhé místo patřilo Kláře Černé (KK Tachov) a třetí dojela Alena Legátová (Kobra).

Nedělní výsledky všech kategorií ke stažení níže.

Ke stažení

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

confederationscup | 14.06. 2017 22:31

The FIFA Confederations Cup is an international association football tournament for national teams, https://confederationscup.org/ https://confederationscup.org/ https://confederationscup.org/

ICC Champions Trophy | 06.06. 2017 21:48

The ICC Champions Trophy is a one day international cricket tournament organised by the International Cricket Council, second in importance only to the Cricket World Cup. https://iccchampionstrophy.org/ https://iccchampionstrophy.org/ https://iccchampionstrophy.or
 

Nejbližší akce

 

Newsletter

Vepište prosím zkratku organizace které patří tento web.

 

Naši partneři

 
YEDOO
 
Svět Koloběžek
 
Kickbike
 
ATEX
 
MARTIN BUGNER
 
Koloběžky NISTLER
 
KOLOBĚHSPORT PLZEŇ
 
Kolobezime
 
VELORAMA
 
COLLM
 
Mibo
 
Cocon
 
KISLINGER
 
Kolobezkovy Portal
 
 
 
2010 © Český svaz koloběhu | designed by AG25